Aktualności

Rybnicka Wegańska Kuchnia Społeczna


2019-11-20

24.11 (niedziela), godz. 15.00; Jesienna Rybnicka Wegańska Kuchnia Społeczna. Ponownie w przyjaznym Halo Rybnik.
  • Rybnicka Wegańska Kuchnia Społeczna

Regulamin spotkania w ramach Wegańskiej Kuchni Społecznej:
1. Udział w wydarzeniu jest dobrowolny.
2. Uczestnik chcący podzielić się posiłkiem przynosi potrawę w 100% wegańską (przygotowaną w 100% z produktów roślinnych), którą dzieli się z innymi.
3. Uczestnik zobowiązany jest do wszelkiej dbałości o świeżość produktów i higieniczne warunki podczas przygotowania potraw.
4. W przypadku braku potrawy uczestnik wpłaca min. 10 zł dobrowolnego datku dla Fundacji Jestem Głosem Tych Co Nie Mówią.
5. Każdy uczestnik biorąc udział w wydarzeniu wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w publikacjach zdjęciowych z wydarzenia, które mogą być użyte także do promocji wydarzenia.
6. Każdy uczestnik przynosi ze sobą własne naczynia i sztućce.
7. Wymagane jest aby skład każdej potrawy był dokładnie opisany (wszystkie składniki, łącznie z przyprawami) i udostępniony podczas wydarzenia na karteczce położonej obok pojemnika z opisanym daniem.
8. Wydarzenie jest spotkaniem towarzyskim podczas którego osoby zainteresowane tematem weganizmu mogą spotkać się w milej i przyjaznej atmosferze podzielić się posiłkiem, porozmawiać o swoich doświadczeniach, przepisach, wesprzeć organizację pomagającą zwierzętom.
9. Spotkania odbywają się w różnych miejscach publicznych na terenie Rybnika dzięki uprzejmości ich właścicieli lub osób zarządzających, którzy udostępniają uczestnikom przestrzeń.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamyGaleria

bodo cafe
bodo cafe
bodo cafe
bodo cafe
bodo cafe
bodo cafe
bodo cafe