Aktualności

Treningi w domu z youtuberkami VS. trening siłowy - CO warto i CZY warto?


2020-07-30

W piątek 14 sierpnia o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie pełne pozytywnej energii! Olka FitOlka Aleksandra Trocińska, pozytywna trenerka Kobiet z Rybnika i okolic, nie tylko zarazi optymizmem, ale także przekaże swoje doświadczenie.
  • Treningi w domu z youtuberkami VS. trening siłowy - CO warto i CZY warto?

FitOlka oprócz tego, że trenuje z innymi Kobietami i dba o ich sylwetkę oraz zdrowe odżywianie, sama też cały czas trenuje i ma za sobą starty w zawodach kulturystycznych w kategorii Bikini Fitness. Aktualnie to mama dwójki małych dzieci (niecałe 4 latka i niecały roczek), która aktywizuje Kobiety z naszego regionu.

Okres pandemii zdecydowanie zwiększył liczbę Kobiet trenujących w domu z youtuberkami i trenerkami on-line. Niemal każda z nich ćwiczy i chce wyglądać jak ta "pani z youtuba", czyli zgrabnie, z lekkim zarysem mięśni. Czy to wystarczy, aby tak właśnie wyglądać? Czy te trenerki w taki właśnie sposób zbudowały taką "formę"? Co jest potrzebne, aby nasze mięśnie były widoczne, ale nie za mocno (tego wielokrotnie obawiają się kobiety)? Czy można "formę z youtuba" zrobić treningami w domu?

Właśnie dzięki pandemii FitOlka opracowała absolutnie innowacyjny, autorski plan treningowy. Pozwala on osiągnąć piękną, wysportowaną, lekko wyrzeźbioną sylwetkę! W dodatku plan ten wpływa pozytywnie na odpowiednią, wysportowaną postawę ciała i zapobieganie bólom kręgosłupa.

FitOlka prowadziła Wyzwania i Projekty Bikini, które okazały się absolutnym hitem. Nadal pomaga rybniczankom realizować swoje cele za pomocą Kobiecego Treningu Siłowego w CrossFit Black Ground. opracowując kolejny, długofalowy Projekt także w wersji on-line, który już niebawem zostanie opublikowany.

Na spotkaniu przekaże nam nie tylko wiedzę, ale także opowie o niesamowitych efektach stosowania jej treningów siłowych, zaprezentuje kilka ćwiczeń i opowie jak to zrobić, by trenować regularnie pomimo dwójki malutkich dzieci :)

Kobiety, Mamuśki, Panie i Dziewczyny - to spotkanie jest właśnie dla Was! Zapraszamy serdecznie!Galeria